top of page

Veli Yorumları

Saliha hanım;

Şuan İTÜ makine mühendisliğinde okuyan oğlum için geçen sene fizik ve geometriden özel ders almıştık. İyi ki tanışmışız. Çünkü oğlum bu sene sınavlara tekrar hazırlanıyor olabilirdi. Mehmet  Bey’in yönlendirmeleri ve katkıları için teşekkür ederim…

Özlem S. ;

Yoğun iş temposu kızımın dersleriyle ilgilenmeme engel oluyordu. İşimi de bırakamıyordum. Bir arkadaşım İstanbul özel ders merkezinin eğitim koçluğu hizmetinden faydalanabileceğimi söyledi. Başlangıçta “eğitim konusunda anneden daha etkili kim olabilir ki?” diye düşünürken sonraları yanıldığımı fark ettim. Kızım sistemli çalışmayı ve stres yönetimini öğrendi. Bu yıl YGS ve LYS’ye girecek. Çok umutluyuz. Hedeflerimizi yükselten İstanbul özel ders merkezinin öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum.

Elif Demir ;

Oğlum 5. Sınıftayken Mehmet hoca ile tanıştık. Oğlumun en büyük problemi nasıl ders çalışması gerektiğini bilememesiydi. Ders çalışmaya çok vakit harcamasına rağmen sınavlarda istediğimiz sonucu elde edemiyorduk. Mehmet hocanın oğlumla kurduğu iyi iletişim ve uyguladığı motivasyon teknikleri oğlumun ders başarısını artırdı. İyi bir temel oluştu. Oğlum şuan Kadıköy Anadolu lisesi 10. Sınıf öğrencisi. Emeklerinden dolayı Mehmet hocaya minnettarız.

Bizimle ilgili yorumunuzu iletin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page